Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7

Lenovo ThinkCentre M58p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy HLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 360
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: gh40n_nx05.exe
Lenovo ThinkCentre M58p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy HLDS.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Biostar H61MGV Ver. 7.x Realtek Audio Driver 5.10.0.6526 for XP i Gigabyte P2542G Notebook Intel Display Driver 8.15.10.2712. Programiści HLDS zadbali, by Lenovo ThinkCentre M58p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.