Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre Edge 92 BIOS Setting Tool 9SKT37A

Lenovo ThinkCentre Edge 92 BIOS Setting Tool 9SKT37A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 450
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 9sjw37usa.exe
Lenovo ThinkCentre Edge 92 BIOS Setting Tool 9SKT37A są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asrock Fatal1ty 990FX Professional BIOS 1.70 i Biostar H61MGC Ver. 6.6 Realtek Audio Driver 5.10.0.6526 for XP. Kod programu Lenovo ThinkCentre Edge 92 BIOS Setting Tool 9SKT37A został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.