Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A61e ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for W

Lenovo ThinkCentre A61e ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for W to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 488
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w5chp04us17.exe
Lenovo ThinkCentre A61e ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for W są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Lenovo ThinkCentre A61e ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for W jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ColorPlus PDF Printer Driver czy Lenovo ThinkStation A55 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP. Lenovo ThinkCentre A61e ATI Radeon Chipset Driver 1.0.0.49 for W poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.