Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Le Monde diplomatique, English edition 6.1

Le Monde diplomatique, English edition to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Le Monde diplomatique, English edition może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Exact Editions Ltd

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 870
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Exact Editions Ltd
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
Le Monde diplomatique, English edition to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Le Monde diplomatique, English edition powstało w studiu firmy Exact Editions Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 6.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Z naszej bazy polecamy także The Telegraph for iPad oraz Hot English Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.