Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Karty Pracy Madar 1.306

Karty Pracy Madar to wbrew nazwie nie tylko aplikacja do kontroli pracowników. Mamy tu także rozbudowany moduł planowania i przeprowadzania produkcji oraz obsługi narzędziowni.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 877
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Metalgrass Software
Rozmiar: 10.48 MB
Nazwa pliku: Bryg_ins_1.306.exe
Karty Pracy Madar jest to zaawansowany program do zarządzania firmą. Umożliwia on zarówno prowadzenie ewidencji godzin pracy, jak też i nadzorowanie narzędziowni czy tworzenie planu produkcji. W module Karty Pracy mamy możliwość zapisania poszczególnych czynności wykonywanych przez pracowników, wraz z wszystkimi detalami, jak na przykład godziny zwykłe, nadliczbowe, nocne, itp. Przypisuje się im także takie czynności jak pobrane surowce czy wykonane zadania. Karty Pracy Madar posiada moduł Produkcja, w którym z kolei prowadzi się ewidencję zużycia materiałów na produkcję oraz umożliwia rozplanowanie jej w podanym przez użytkownika czasie.

Aplikacja posiada także oddzielny moduł, związany ze wszystkim, co dotyczy narzędziowni. Mamy tu pełną ewidencję wyposażenia na stanie, karty wypożyczeń oraz zwrotów. We wszystkich trzech modułach można wygenerować przejrzyste raporty i zestawienia, pozwalające lepiej kontrolować firmę. Karty Pracy Madar można przetestować w praktyce dzięki wersji demo.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.