Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

iPhone Life Mag 2.5.4

iPhone Life Mag to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. iPhone Life Mag zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Mango Life Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 717
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Mango Life Media
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
iPhone Life Mag to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z iPhone Life Mag dzięki zaangażowaniu pracowników Mango Life Media.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.4. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Bloomberg Businessweek+ oraz Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.