Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

iLauncher 2.1.11

iLauncher to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z iLauncher dzięki zaangażowaniu pracowników suckgamoni.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 818
Cena/licencja: 6,87 zł
Producent/dystrybutor: suckgamoni
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=net.suckga.iLa...
iLauncher to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. iLauncher zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio suckgamoni.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 2.1.11. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić BLN control - Pro oraz Tasker.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.