Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

iGrazia 6.2.1

iGrazia to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z iGrazia dzięki zaangażowaniu pracowników Arnoldo Mondadori Editore S.p.A..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 521
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Arnoldo Mondadori Editore S.p.A.
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
iGrazia to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie iGrazia odpowiedzialna jest firma Arnoldo Mondadori Editore S.p.A..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 6.2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Interview for iPhone oraz KLIF Magazyn Mody.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.