Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP HDX X16-1013TX Premium Notebook USB TV Tuner Driver 2.1 C

HP HDX X16-1013TX Premium Notebook USB TV Tuner Driver 2.1 C to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 325
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp45817_1.exe
HP HDX X16-1013TX Premium Notebook USB TV Tuner Driver 2.1 C jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall. Kod programu HP HDX X16-1013TX Premium Notebook USB TV Tuner Driver 2.1 C został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.