Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok v1.2.1

Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok to przygodówka ponit and click z elementami rpg. Przenosimy się na mroźną północ, aby stawić czoła siłom zła.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2688
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Crystal Shard
Rozmiar: 416.27 MB
Nazwa pliku: HeroinesQuestSetup.3.exe
Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok to gra przygodowa z elementami rozgrywki typu RPG, która przenosi nas w świat nordyckich mitów i legend. Kierujemy tu bohaterką przyzwaną przez jarla Jarnvidra do pomocy w walce z mrozem oraz siłami zła, jakie za nim idą. Podczas swoich eskapad heroina będzie miała okazję rozwiązać wiele zadań logicznych oraz gromadzić i używać przedmioty - czyli rzecz klasyczna dla przygodówek. Gameplay to klasyczny point and click. Wspomniane elementy rpg to między innymi rozwój postaci oraz walka. Wydanie 1.2.1 poprawia wiele elementów zabawa, oraz umożliwa nowe akcje, jak np. spanie nad jeziorem w Svartalfheim, uspokoić Garma i wiele innych. Niestety, zapisane stany gry z poprzedniej edycji nie będą działać po aktualizacji.

Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok ukazało się za darmo w pełnej wersji. Do rozgrywki wymagana jest dobra znajomość angielskiego. Z podobnych gatunkowo produkcji polecamy Donald Dowell and the Ghost of Barker Manor oraz Goodbye Deponia.

Stabilne wersje Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.