Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sacred 2: Fallen Angel Xbox 360 Trailer (HD)

Obszerna zapowiedź filmowa dotycząca Sacred 2: Fallen Angel w wersji na konsolę Xbox 360. Akcja gry osadzona została 2000 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. W pełnej wersji użytkownik wcieli się w jedną z sześciu heroicznych postaci (m.in.. Inkwizytor, Strażnik Świątyni) i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii. Do wyboru będzie ścieżka Światła bądź Cienia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 574
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ascaron
Rozmiar: 425.14 MB
Nazwa pliku: S2_xboxtrailer_FINALH264....

[inne wersje programu Sacred 2: Fallen Angel]
Obszerna zapowiedź filmowa dotycząca Sacred 2: Fallen Angel w wersji na konsolę Xbox 360. Akcja gry osadzona została 2000 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. W pełnej wersji użytkownik wcieli się w jedną z sześciu heroicznych postaci (m.in... Inkwizytor, Strażnik Świątyni) i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii. Do wyboru będzie ścieżka Światła bądź Cienia.

Sacred 2 umożliwi rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową (tryby PvE, arena oraz story), w rozległym świecie pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i masy śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Warto wspomnieć, że gra zaoferuje świat otwarty - bez podziału na sztuczne lokacje czy rejony. Przemieszać będzie się można m.in... Na grzbiecie potężnego smoka lub gryfa.

Zapraszamy także do pobrania wersji demo Sacred 2: Fallen Angel na PC.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.