Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Origin 9.4.7.2799

Origin to biblioteka gier w sieci. Umożliwia także dostęp do wersji demonstracyjnych oraz darmowych tytułów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 861
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Electronic Arts
Rozmiar: 17.01 MB
Nazwa pliku: OriginThin_9.4.7.2799.exe

[inne wersje programu Origin]
Origin zbiera w jednym miejscu wszystkie Twoje gry. Pobieranie gier i ich instalacja zostały uproszczone. Wystarczy dokonać (bezpiecznego) zakupu i już można grać na dowolnym komputerze. Można nawet rozmawiać ze znajomymi podczas gry bezpośrednio przez program Origin. Ostatnio aplikacja została wzbogacona o strumieniowanie wersji demonstracyjnych, bezpłatne gry oraz możliwość przechowywania plików w Internecie (na razie w wersji beta). Ta ostatnia funkcja umożliwia przechowywanie w sieci plików ze stanami gier i osiągnięciami, aby móc uzyskać do nich dostęp z dowolnego komputera (bez konieczności noszenia plików ze sobą).

Origin to również:

- strumieniowane wersje demonstracyjne i bezpłatne gry - czy wiesz, że w Origin możesz całkowicie za darmo grać w niewielkie gry i wersje demonstracyjne najnowszych gier EA? Niezależnie od tego, czy chcesz sprawdzić, jak wygląda gra Dead Space 2, czy też chcesz zabić trochę czasu w Plants vs. Zombies lub Bejeweled, Origin Ci to umożliwi.

- przechowywanie plików w sieci - nasza nowa funkcja przechowywania plików w Internecie (na razie wciąż w wersji beta) oznacza, że możesz kontynuować grę w tym samym miejscu niezależnie od tego, skąd się aktualnie łączysz. Musisz wyłączyć grę tuż przed pokonaniem ostatniego przeciwnika na poziomie? Nie martw się — Twój aktualny stan rozgrywki będzie przechowywany w sieci. Gdy następnym razem uruchomisz grę, zaczniesz w dokładnie tym samym miejscu.

- konsolidacja biblioteki gier - Origin umożliwia dodanie do biblioteki gier Origin praktycznie każdej gry EA, jaką zdarzyło Ci się kiedykolwiek kupić — niezależnie od tego, gdzie dokonany został zakup. Wystarczy wprowadzić kod produktu, a gra zostanie dodana do biblioteki gier.

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.