Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SpaceEngine 0.9.7.1

SpaceEngine to kosmiczny symulator, dzięki któremu każdy ma okazję zostać astronautą. Wszechświat odtworzony jest zgodnie ze stanem faktycznym.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 4813
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Vladimir Romanyuk
Rozmiar: 891.46 MB
Nazwa pliku: SE-0971-setup.exe

[inne wersje programu SpaceEngine]
SpaceEngine jest darmowym symulatorem kosmicznym, dzięki któremu masz szansę eksplorować Wszechświat! Co ważne, kosmos jest zaprojektowany zgodnie ze stanem faktycznym, czyli mamy taki sam układ gwiazd, ciała niebieskie oraz odległości jak w rzeczywistym. Te rejony, do których nie sięgają jeszcze nasze teleskopy, generowane są losowo. Na drodze spotkamy planety, asteroidy, meteoryty i inne obiekty. Po kosmosie poruszamy się niczym w shooterach fps, za pomocą klawiszy WASD.

SpaceEngine nie został wydany w wersji polskiej, ale podstawowa znajomość angielskiego wystarczy, aby przeżyć wspaniałą, kosmiczną przygodę. Gameplay nie ma żadnego konkretnego celu - produkcja ta ma po prostu umożliwić każdemu lot w kosmos. Polecamy!

Nowe wydanie to wiele nowości, z których warto wymienić nowe animacje, ulepszony generator księżyców, nowe formy terenu, odtwarzacz muzyczny i 25 dodatkowych utworów w soundtracku, nowe typy światów zamieszkanych, a także polska wersja językowa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.