Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GQ Magazine (UK) 2.8.0.25.62800

GQ Magazine (UK) to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. GQ Magazine (UK) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Condé Nast Digital Britain.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 639
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
GQ Magazine (UK) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. GQ Magazine (UK) to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital Britain

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.8.0.25.62800. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography oraz Filmradar.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.