Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter

Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 185
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_6serie...
Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI A55M-P25 BIOS 1.5, czy Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x Smart Speed LAN Utility 1.0.0.1. Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.