Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9

Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 512
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite T130 Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.30105 czy Brother MFC-7860DW Remote Setup Software 3.0.9b for Mac OS. Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.