Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) BIOS FA

Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) BIOS FA są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 276
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-880gm-ud2h_v1....
Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) BIOS FA to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) BIOS FA, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre M51 National Semiconductor TPM Driver 1.18.0. czy Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) Realtek LAN Driver 5.792.1208.. Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) BIOS FA poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.