Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 16.5

Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 16.5 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 758
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_intel_v16.5...
Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 16.5 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Oprócz Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 16.5, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Compaq x22LED Series Wide LCD Monitor Driver 1.0.0.0 lub Asus P8Z77-M PRO WebStorage Utility 3.0.94.193. Aplikacja Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel LAN Driver 16.5 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.