Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Foxconn A7GM-S 2.0 Realtek LAN Driver 6.226 for Vista

Foxconn A7GM-S 2.0 Realtek LAN Driver 6.226 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 485
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: WinVista-6.226.zip
Foxconn A7GM-S 2.0 Realtek LAN Driver 6.226 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Foxconn A7GM-S 2.0 Realtek LAN Driver 6.226 for Vista, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ122GX Intel MEI Driver 6.0.0.1179 for Windows 7 x6 czy Sony Vaio VPCZ124GX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.. Foxconn A7GM-S 2.0 Realtek LAN Driver 6.226 for Vista poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.