Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Focus - Science and Technology 1.5.2

Focus - Science and Technology to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Focus - Science and Technology zostało stworzone przez firmę Immediate Media Company Bristol Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 727
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Immediate Media Company Bristol Limited
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Focus - Science and Technology to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Focus - Science and Technology to aplikacja wprowadzona na rynek przez Immediate Media Company Bristol Limited

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.5.2 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić The World of Interiors oraz Play: The Best Playstation Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.