Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

File Scavenger 5.1

File Scavenger to zaawansowane narzędzie, pozwalające odzyskiwać pliki z partycji NTFS, macierzy dyskowych czy też pamięci przenośnych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 370
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: QueTek Consulting
Rozmiar: 3.87 MB
Nazwa pliku: 32fsu51.exe
File Scavenger to potężne narzędzie do odzyskiwania danych i przywracania wcześniej usuniętych plików z dysków twardych z zainstalowanym systemem plików NTFS. Aplikacja świetnie sobie radzi z usuniętymi danymi z kosza, w oknie konsoli czy dysków sieciowych. Program obsługuje partycje podstawowe i logiczne (również skompresowane) w systemie NTFS.

File Scavenger stara się skanować pozostałości po danych i odtwarza je krok po kroku. Program radzi sobie również z uszkodzonymi macierzami dyskowymi typu RAID 0 lub RAID 5, a także pamięciami przenośnymi. Uszkodzone woluminy lub sformatowane nie będą już problemem - nawet usunięcie fizyczne poszczególnych partycji niekoniecznie oznacza utratę ważnych dokumentów. Odzyskane pliki przejdą proces walidacji dla zachowania integralności zawartych w nich danych. W najnowszej wersji aplikacji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Stabilne wersje File Scavenger

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.