Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA Z77 FTW BIOS 1.09 Beta

EVGA Z77 FTW BIOS 1.09 Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy EVGA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 432
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: EVGA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: E699_109.zip
EVGA Z77 FTW BIOS 1.09 Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki EVGA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Oprócz EVGA Z77 FTW BIOS 1.09 Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ASRock X79 Extreme9 BIOS L1.73 Beta lub ASUS P8Z77-V LE PLUS BIOS 0706. EVGA Z77 FTW BIOS 1.09 Beta to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.