Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Elfin Mała Firma 2.4.10

Elfin Mała Firma to aplikacja pozwalająca na kompleksowe zarządzanie firmą. Przeznaczona jest dla małych i średnich biznesów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 976
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 90.45 MB
Nazwa pliku: redir.aspx?C=w5J95sgbBUuN...
Elfin Mała Firma to proste w użyciu i praktyczne narzędzie do prowadzenia firmy. Program stworzony został specjalnie z myślą o małych i średnich firmach. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację i możesz od razu przystąpić do działania! Znajdziemy tu kompleksowe podejście do zarządzania przedsiębiorstwem - magazyny, handel, finanse, księgowość, środki trwałe, pojazdy i inne w pełni zintegrowane moduły. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych firm - osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, płatników VAT i firm zwolnionych.

Elfin Mała Firma jest dostępny w trzech wariantach:

Standard,

Premium z obsługą magazynu,

PRO dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, z możliwością obsługi nieograniczonej ilości firm.

UWAGA

- zamieszczony plik instalacyjny obsługuje wszystkie wersje program (Standard, Premium i PRO). Wybór wersji następuje automatycznie podczas instalacji programu - w zależności od wprowadzonego numeru seryjnego. W przypadku instalacji w trybie demo, w miejsce numeru seryjnego należy wpisać słowo "demo". W wersji tej można zapoznać się zarówno z możliwościami wersji Standard, jak i Premium (przełącznik trybu pracy znajduje się w menu Narzędzia-Opcje). Wersja PRO działa analogicznie do wersji Standard, z tym że pozwala na obsługę nieograniczonej liczby firm.

- program Elfin Mała Firma do poprawnego działania wymaga zainstalowania przeglądarki Microsoft Internet Explorer w wersji 6.0 lub wyższej (patrz wymagania systemowe). Poniżej możesz pobrać plik instalacyjny przeglądarki Internet Explorer 6.0 PL.

Stabilne wersje Elfin Mała Firma

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.