Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

East-Tec Eraser 2015 12.0.1.100

East-Tec Eraser to wygodne narzędzie do usuwania śladów naszej działalności. Przydatna rzecz do zachowania prywatności.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 305
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: East Technologies
Rozmiar: 12.41 MB
Nazwa pliku: eteraser-12.0.1.100.exe
East-Tec Eraser 2011 to program do ochrony prywatnych danych pozostawionych w komputerze podczas pracy, do czyszczenia śladów używania systemu i różnych aplikacji, usuwania pozostałości po przeglądaniu zasobów internetowych.

East-Tec Eraser pilnuje, by w systemie nie pozostały żadne ślady korzystania z Windows. Wyczyści historię przeglądania stron internetowych, pobierane i zapisane zdjęcia, pliki cookie, rozmowy prowadzone za pomocą komunikatorów. Wymaże dane dotyczące otwieranych i edytowanych dokumentów, wiadomości e-mail. Rozbudowana lista aplikacji gwarantuje, że w komputerze nie pozostanie najmniejszy ślad korzystania z żadnego programu. Dodatkowo rozbudowany harmonogram pozwala precyzyjnie dostosować czas pracy programu oraz dobrać usuwane przez niego elementy. Można go przykładowo uruchamiać w cyklach miesięcznych, tygodniowych i dziennych, po zalogowaniu bądź przed zamknięciem systemu.

W najnowszej wersji wprowadzono kilka nowości, m.in. nowy mechanizm monitorujący, nową opcję czyszczenia z zamykaniem i inne.

Stabilne wersje East-Tec Eraser

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.