Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Download Accelerator Manager 4.5.23

Download Accelerator Manager to narzędzie do szybkiego pobierania plików z Internetu. Integruje się z popularnymi przeglądarkami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 563
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Tensons Corporation
Rozmiar: 1.75 MB
Nazwa pliku: DAMsetup_4.5.23.exe
Download Accelerator Manager to łatwy w użyciu, darmowy program do pobierania plików z Internetu, który potrafi wznawiać utracone połączenie z serwerem oraz przyspiesza pobieranie danych. Program integruje się z popularnymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera czy Netscape.

Download Accelerator Manager obsługuje protokoły HTTP, HTTPS, FTP. Przyjazny interfejs sprawia, że bez trudu można uzyskać dostęp do wszystkich możliwości programu. Użytkownik ma możliwość planowania zadań oraz wznawiania pobierania od momentu, w którym nastąpiła przerwa (np. brak prądu, awaria sieci, restart serwera, itp.). Dzięki możliwości dostosowania programu do własnych potrzeb oraz automatycznemu rozpoznawaniu plików instalacyjnych, mulitmedialnych czy dokumentów DAM można polecić do zastosowań domowych. Dostępna jest także płatna wersja Ultimate, która obsługuje więcej połączeń oraz posiada mechanizm automatycznej aktualizacji.

Testowe wersje Download Accelerator Manager

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.