Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron 14 3420 Notebook Realtek USB 2.0 Card Reader Drive

Dell Inspiron 14 3420 Notebook Realtek USB 2.0 Card Reader Drive jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Realtek.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 691
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Realtek
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CardReader_Realtek_W7_A00...
Dell Inspiron 14 3420 Notebook Realtek USB 2.0 Card Reader Drive to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Realtek.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Dell Inspiron 14 3420 Notebook Realtek USB 2.0 Card Reader Drive, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre S50 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista lub Asrock B75M R2.0 Intel Rapid Start Utility 1.0.6. Dell Inspiron 14 3420 Notebook Realtek USB 2.0 Card Reader Drive to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.