Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Alienware Aurora-R2 PLDS DH-12E3SH Firmware MD11 for Window

Dell Alienware Aurora-R2 PLDS DH-12E3SH Firmware MD11 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma PLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 227
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: PLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: HE3_MD11.zip
Dell Alienware Aurora-R2 PLDS DH-12E3SH Firmware MD11 for Window to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma PLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Dell Alienware Aurora-R2 PLDS DH-12E3SH Firmware MD11 for Window, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock FM2A75 Pro4-M AppCharger Utility 1.0.5 czy HP Pavilion HDX9303XX Synaptics Touchpad Driver 10.0.13.2. Aplikacja Dell Alienware Aurora-R2 PLDS DH-12E3SH Firmware MD11 for Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.