Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Alienware Aurora ALX ATI Radeon HD 5970 Display Driver 8.66

Dell Alienware Aurora ALX ATI Radeon HD 5970 Display Driver 8.66 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma ATI.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 591
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ATI
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R245568.exe
Dell Alienware Aurora ALX ATI Radeon HD 5970 Display Driver 8.66 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ATI.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Dell Alienware Aurora ALX ATI Radeon HD 5970 Display Driver 8.66, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Alienware Area-51 ALX Realtek Audio Driver 2.04 for Windows czy Toshiba Satellite L775 ConfigFree Tool 8.0.37 for Windows 7 x64. Dell Alienware Aurora ALX ATI Radeon HD 5970 Display Driver 8.66 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.