Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster PCI Express X-Fi Xtreme Audio Software 1.

Creative Sound Blaster PCI Express X-Fi Xtreme Audio Software 1. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Creative.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 387
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Creative
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XFXA_PCDRV_LB_WIN8_1_05_0...
Creative Sound Blaster PCI Express X-Fi Xtreme Audio Software 1. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Creative.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Fujitsu LIFEBOOK A3040 Hotkey Driver 2.6.0.0 for XP i Toshiba Satellite R850 Synaptics Touchpad Driver 15.2.11.1 for W. Creative Sound Blaster PCI Express X-Fi Xtreme Audio Software 1. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.