Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Country Living UK 2.5.8

Country Living UK to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Country Living UK może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 690
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Country Living UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Country Living UK odpowiedzialna jest firma Hearst Magazines UK.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.8 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić PhotoPlus: Canon Edition Magazine oraz Cosmopolitan Russia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.