Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cosmopolitan Magazine 2.5.0

Cosmopolitan Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Communications, Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 964
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Cosmopolitan Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Magazine powstało w studiu firmy Hearst Communications, Inc..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.0.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić mbw! By Mercedes-Benz oraz Harper’s Bazaar Russia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.