Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Commandos Strike Force Video Dev Diary #3

Film pokazujący nową część znanych i lubianych Commandosów. Gracz będzie musiał odbijać jeńców, porywać niemieckich generałów, zatapiać okręty itp. Na szczęście gra nie kończy wraz z ukończeniem trybu dla jednego gracza - twórcy stworzyli tryb multiplayer.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 666
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Eidos Interactiv
Rozmiar: 13.15 MB
Nazwa pliku: csf_viddiary03.zip
Film pokazujący nową część znanych i lubianych Commandosów. Gra tym razem jest bardzo zmieniona i rozbudowana. Komandosi nie będą już sterowani, jak w strategiach czasu rzeczywistego, ale jak w strzelankach - z perspektywy pierwszej osoby.

Do dyspozycji oddano trzech żołnierzy z jednostki "Strike Front". Zielony beret, to najbardziej uniwersalna postać. Jest nieoceniony w rozwiązywaniu problemów siłowo. Najlepiej walczy, a ponadto obsługuje najcięższy sprzęt - taki jak działa czy czołgi. Zawsze opanowany snajper jest wyposażony w karabin dalekiego zasięgu. Najlepiej sprawdza się w eliminowaniu odległych celów i w ubezpieczaniu sojuszniczych jednostek. Szpieg wykorzystując niemieckie mundury i znajomość języka może przenikać do niemieckich baz. Zadania osadzone w realiach Europy lat 1939-1945 są jak zawsze bardzo zróżnicowane. Gracz będzie musiał odbijać jeńców, porywać niemieckich generałów, zatapiać okręty itp. Na szczęście gra nie kończy wraz z ukończeniem trybu dla jednego gracza - twórcy stworzyli tryb multiplayer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.