Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Climb Magazine 1.0

Climb Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Climb Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Greenshires Publishing Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 691
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Greenshires Publishing Ltd
Rozmiar: 23 KB
Nazwa pliku:
Climb Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Za stworzenie Climb Magazine odpowiedzialna jest firma Greenshires Publishing Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Mixmag Magazine oraz Ski and Snowboard Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.