Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CamScanner(License)PDF Creator 1.3

CamScanner(License)PDF Creator to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. CamScanner(License)PDF Creator zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio IntSig Information Co.,Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1884
Cena/licencja: 16,00 zł
Producent/dystrybutor: IntSig Information Co.,Ltd
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku: details?id=com.intsig.lic...
CamScanner(License)PDF Creator to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zarządzanie projektami. CamScanner(License)PDF Creator wprowadzono na rynek przez IntSig Information Co.,Ltd

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.3. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Galaxy Pack oraz HaxSync - 4.x Facebook Sync.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.