Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Brain Age Test Free AUG-11-2012

Brain Age Test Free to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Logiczne. Brain Age Test Free może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Best Free Addictive Games Brain Game Factory.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 648
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Best Free Addictive Games Brain Game Factory
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=brain.age.anal...
Brain Age Test Free to gra mobilna, która pozwoli nam na chwilę rozrywki. Zaliczyć ją można do kategorii Logiczne. Brain Age Test Free wprowadzono na rynek przez Best Free Addictive Games Brain Game Factory.

Gra wymaga systemu Android w wersji AUG-11-2012. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Koszykówka All-Stars oraz Raging Thunder - FREE.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.