Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Battery Solo Widget 3.4

Battery Solo Widget to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Battery Solo Widget dzięki zaangażowaniu pracowników Pedro Maicas.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1417
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Pedro Maicas
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku: details?id=net.maicas.and...
Battery Solo Widget to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Battery Solo Widget powstało w studiu firmy Pedro Maicas.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 3.4. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Kingsoft Office (Free) oraz Wifi Analyzer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.