Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Audials One 10.3.34300.0

Audials One to zaawansowane narzędzie do wszelkich operacji związanych z zarządzaniem multimediami oraz pobieraniem ich z sieci.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 914
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Audials AG
Rozmiar: 62.13 MB
Nazwa pliku: Audials_One-Setup_10.2.22...
Audials One to aplikacja, pozwalająca na niemal wszelkie możliwe akcje związane z plikami audio oraz wideo. Przede wszystkim zwraca uwagę funkcja pobierania olbrzymiej ilości darmowej muzyki z sieci - sam producent podaje ponad 10,000,000 utworów tysięcy różnych artystów. Możemy wyszukiwać muzykę po nazwie, gatunku, wykonawcy, itp. Dowolny plik można przekonwertować pomiędzy popularnymi formatami. Jakby tego było mało, można wykorzystać program do słuchania radiostacji internetowych. Tu również mamy wielką bazę, w której można podzielić radiostacje wg kryteriów jak kraj czy gatunek muzyki.

Audials One to także liczne opcje zarządzania zbiorami multimedialnymi. Tu znajdziemy nie tylko wyszukiwanie materiałów na dysku twardym, ale również możliwości edycji tagów, oceniania piosenek, dodawania komentarzy, itp. Osobne omówienie należy się funkcji ściągania klipów z popularnych serwisów, jak YouTube, DailyMotion, MetaCafe, itp. To nie wszystkie możliwości tego niezwykłego programu. Można przetestować go w wydaniu demo.

Stabilne wersje Audials One

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.