Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS TAICHI 21 BIOS 204

ASUS TAICHI 21 BIOS 204 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 393
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TAICHI21AS204.zip
ASUS TAICHI 21 BIOS 204 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asus.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASUS TAICHI 21 BIOS 204, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony KDL-46NX710 BRAVIA HDTV Firmware 5.047GHS czy Sager NP6110 Intel Bluetooth Driver 2.6.23.40059 for Windows 8. Kod programu ASUS TAICHI 21 BIOS 204 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.