Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus Maximus V Extreme BUpdater Utility 1.30

Asus Maximus V Extreme BUpdater Utility 1.30 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 370
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Bupdater_V130.zip
Asus Maximus V Extreme BUpdater Utility 1.30 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus Maximus V Extreme BUpdater Utility 1.30, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-E350N-USB3 (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.863 for X czy Asrock B75M-DGS Extreme Tuning Utility 0.1.267. Asus Maximus V Extreme BUpdater Utility 1.30 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.