Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock H61DEL Bios 1.70

Asrock H61DEL Bios 1.70 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 455
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: H61DEL1.70ROM.zip
Asrock H61DEL Bios 1.70 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock H61DEL Bios 1.70, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Extensa 4630Z Notebook Broadcom Bluetooth Driver 5.5.0.7000 czy Acer Extensa 4630Z Notebook Atheros WLAN Driver 8.0.0.238 for Wi. Aplikacja Asrock H61DEL Bios 1.70 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.