Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Art & Decoration 1.2.2

Art & Decoration to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Art & Decoration dzięki zaangażowaniu pracowników Lagardere Active Digital.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 596
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Lagardere Active Digital
Rozmiar: 23 KB
Nazwa pliku:
Art & Decoration to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Art & Decoration zostało stworzone przez firmę Lagardere Active Digital.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.2.2 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine oraz Photography Week.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.