Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

American Cinematographer Magazine 1.0.26.10738

American Cinematographer Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. American Cinematographer Magazine zostało stworzone przez firmę ASC Holding Corp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 660
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: ASC Holding Corp
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
American Cinematographer Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. American Cinematographer Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio ASC Holding Corp.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0.26.10738. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Chip PL oraz Snowboarder Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.