Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Agent Waste 1.0

Agent Waste to bardzo wciągająca, darmowa przygodówka. W produkcji tej wcielamy się w postać agenta Waste’a, którego zadanie jest całkiem proste: musi przedrzeć się przez wszystkie pułapki i pokonać wszystkich przeciwników.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 627
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Desert Dog
Rozmiar: 3.7 MB
Nazwa pliku: agent_waste.exe
Agent Waste to bardzo wciągająca, darmowa przygodówka. W produkcji tej wcielamy się w postać agenta Waste’a, którego zadanie jest całkiem proste: musi przedrzeć się przez wszystkie pułapki i pokonać wszystkich przeciwników. Nie będzie to jednak takie proste, bowiem poziom trudności został przez autorów ustawiony na dość wymagającym poziomie. Plusem tego tytułu jest możliwość skorzystania z samouczka, który krok po kroku wyjaśni nam wiele szczegółów dotyczących sterowania naszym bohaterem.

Agent Waste to gra, która nie zajmuje wiele miejsca na dysku (nie trzeba jej także instalować). Co za tym idzie, grafika tej produkcji jest dość prosta i przypomina tytułu popularne we wczesnych latach dziewięćdziesiątych. Agent Waste posiada jednak niezwykle atrakcyjną mechanikę rozgrywki, która przykuje naszą uwagę na kilka dłuższych chwil.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.