Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 4630ZG Notebook UPEK Fingerprint Driver 6.0.0.27

Acer Extensa 4630ZG Notebook UPEK Fingerprint Driver 6.0.0.27 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze.

Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Authentec.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 736
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Authentec
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Fingerprint_UPEK_6.0.0.27...
Acer Extensa 4630ZG Notebook UPEK Fingerprint Driver 6.0.0.27 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji.Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Authentec.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów.Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Acer Extensa 4630ZG Notebook UPEK Fingerprint Driver 6.0.0.27 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby NVIDIA GeForce Display Driver 301.10 for Vista64/Windows 7 x64 czy Driver Magician Lite Portable.Programiści Authentec zadbali, by Acer Extensa 4630ZG Notebook UPEK Fingerprint Driver 6.0.0.27 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.