Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Abit AB9 QuadGT BIOS 1.7

Abit AB9 QuadGT BIOS 1.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Abit.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 896
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Abit
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: m621e17.zip
Abit AB9 QuadGT BIOS 1.7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Abit.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Abit AB9 QuadGT BIOS 1.7 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby MSI GT683DX / GT683DXR Notebook Intel WLAN Driver 14.0.2.2 for W czy Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) DMI Viewer Utility B12.0314.1. Abit AB9 QuadGT BIOS 1.7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.