Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ABBYY Business Card Reader 2.0.6.14

ABBYY Business Card Reader to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z ABBYY Business Card Reader dzięki zaangażowaniu pracowników ABBYY Software House.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1428
Cena/licencja: 33,11 zł
Producent/dystrybutor: ABBYY Software House
Rozmiar: 18 KB
Nazwa pliku: details?id=com.abbyy.mobi...
ABBYY Business Card Reader to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie ABBYY Business Card Reader odpowiedzialna jest firma ABBYY Software House.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.0.6.14. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić doubleTwist Alarm Clock oraz n7player Full Version Unlocker.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.