Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek

9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek to gra logiczna, w ktorej musimy przeprowadzić śledztwo w pewnej ponurej mieścinie...

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3862
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Artifex Mundi
Rozmiar: 114.54 MB
Nazwa pliku: SETUP_EN_DEMO_9Clues_TheS...
9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek to gra HOPA, czyli pozycja, której gameplay łączy w sobie elementy przygodowe oraz gier logicznych. Do detektyw, zajmującej się wyjaśnianiem zjawisk paranormalnych dzwoni jej przyjaciółka, reporterka Helen Hunter, mówiąc o przerażającym odkryciu w Serpent Creek i prosząc o możliwie najszybszy przyjazd do tego niewielkiego miasteczka leżącego nad morzem. Po dotarciu na miejsce, detektyw odkrywa, że Helen zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a kierownik hotelu w którym zatrzymała się reporterka twierdzi, że nigdy o niej nie słyszał, mimo tego, że jej nazwisko figuruje w księdze gości. Poszukiwania Helen uświadamiają głównej bohaterce, że w miasteczku dzieją się dziwne rzeczy. Mieszkańcy za dnia nie wychodzą ze swych domów, ci spotkani poruszają się jakby we śnie, a w ciemnych zaułkach roi się od węży. Dodatkowo powtarzające się drgania ziemi niszczą kolejne rejony Serpent Creek.

9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek to nowatorski Tryb Detektywa polegający na odnajdywaniu śladów i łączenia ich ze sobą, pełna zwrotów akcji historia, wyjątkowe i zróżnicowane lokacje. Mamy tu łącznie 13 minigier i 19 osiągnięć do zdobycia. Grę można przetestować dzięki edycji trial.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.