Nowoczesne rozwiązanie hiperkonwergentne oparte o VMware vSAN

Lenovo ThinkAgile VX, napędzane przez oprogramowanie VMware vSAN, pomaga automatyzować optymalizację zasobów, zwiększa elastyczność biznesową oraz umożliwia wybór najłatwiejszej drogi do chmury hybrydowej.

Lenovo ThinkAgile VX to najprostszy sposób na uruchomienie nowego środowiska hiperkonwergentnego.

Jeśli posiadasz środowisko VMware, rozwiązanie Lenovo zintegruje się z nim bezproblemowo.

Skaluj wydajność i pojemność w miarę rozwoju Twojego środowiska VDI.

Dla kogo jest to idelane rozwiązanie?

Jest to idealne środowisko dla firm o dowolnej wielkości, od małych i średnich, po duże przedsiębiorstwa, które poszukują elastyczności w miarę dynamicznie zmieniająych się wymagań wobec IT.

Nasze rozwiązanie może być używane jako infrastruktura dla:

• zdalnych biur/oddziałów (ROBO)

• sklepów detalicznych

• aplikacji korporacyjnych

• a także jako infrastruktura wirtualnych pulpitów (VDI)

Najnowsze rozwiązania Lenovo zapewniają możliwość używania tylko certyfikowanych, optymalnych komponentów i oprogramowania firmware. Trafiają do użytkownika już z zainstalowanym sprzętem i skonfigurowane do pracy, a także z oprogramowaniem w odpowiedniej wersji.

Węzły Lenovo zapewniają przy tym potężne możliwości zarządzania typu Lifecycle Management z wykorzystaniem rozwiązania vSphere Lifecycle Manager (vLCM). vLCM przyspiesza wdrażanie, upraszcza instalowanie poprawek i aktualizacje oprogramowania, a także oferuje automatyzację zadań. Dzięki temu personel może wykorzystywać czas na bardziej produktywne zadania.

Zachęcamy do pobrania dokumentacji na temat rozwiązania Lenovo ThinkAgile VX, hiperkonwergentnej architektury opartej o VMware vSAN.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał