Jedna platforma do zarządzania skonteneryzowanymi aplikacjami

Jedna platforma do zarządzania skonteneryzowanymi aplikacjami

W jaki sposób zarządzać wieloma klastrami Kubernetes na jednej platformie? Jeśli Twoja organizacja, tak jak wiele innych, przechodzi na aplikacje cloud-native i korzysta ze środowisk obejmujących własne data center, różne chmury publiczne, prywatne i Edge, potrzebujecie do tego odpowiedniego rozwiązania. Technologia SUSE Rancher daje odpowiedź na tego typu wyzwania. Jest to rozwiązanie otwarte i zapewniające użytkownikom uproszczenie zarządzania skonteryzowanymi aplikacjami uruchomionymi w dowolnym środowisku, bez ograniczeń.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który przedstawia najnowszą edycję SUSE Rancher 2.6, zapewniającą nowe możliwości dla zespołów DevOps. To także narzędzie upraszczające operacje na klastrach, zwiększające bezpieczeństwo, z łatwą intuicyjną obsługą i wygodnymi panelami informacyjnymi.

W przypadku Kubernetes bardzo ważna jest także możliwość szybkiego skalowania oraz automatyzacji przy minimalizacji kosztów operacyjnych, co również zapewnia nowy Rancher 2.6.

Pobierz materiał na temat technicznych aspektów rozwiązania SUSE Rancher.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz SUSE POLSKA Sp. z o.o.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów i dyrektorów IT.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.