Jak wzmocnić bezpieczeństwo M365 i chmury Microsoft Azure

Transformacja cyfrowa to rzeczywistość, a korzystanie z chmury staje się powszechne. W dużej części użytkownicy są odpowiedzialni za ochronę danych w usługach SaaS oraz aplikacji uruchomionych w chmurze.

Z webinarium dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z rozwiązań Fortinet do zapewnienia bezpieczeństwa M365 i zasobów w chmurze Microsoft Azure. Omawiamy w szczególności, jak zabezpieczyć środowisko hybrydowe i ochronić krytyczne dla biznesu aplikacje webowe uruchomione w chmurze Microsoft Azure, w jaki sposób zapewnić kontrolę dla M365 oraz w jaki sposób zapewnić pełną widoczność, ujednolicić polityki bezpieczeństwa i uprościć zarządzanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.